FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzychu
2010-05-07, 11:03
[Renault Master 2.8DTI] immo, kluczyk - pomocy
Autor Wiadomość
KL4K50N 

Auto: Master
Silnik: 2.8DTI
Wysłany: 2010-04-27, 22:02   [Renault Master 2.8DTI] immo, kluczyk - pomocy

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Mam na imie Kamil. Mam problem z autkiem mojego kumpla. Pożyczyliśmy jego autko na parę tygodni. Przed tym udzielił mi wskazówek co może się zepsuć (np wyskakująca linka od biegów - sprawdziło się, wyskoczyła ze 3 razy). Obecnie jesteśmy nim w NL i 7 maja mamy nim wrócić. Lecz dzis mamy mały problem. Akumulator padł, więc go naładowaliśmy. Lecz immo w tym aucie jest "przerobione" - tzn. obok kierownicy wisi fioletowy kabelek który trzeba dotknąc do stacyjki, potem auto odpala. Nie znam przeszłości tego auta jestem tylko kierowcą. Ato jest z 2000r i ma nalatane 588000km. No i po przekręceniu kluczyków działa tylko nawiew, nie kręci alternator, żadna z kontrolek nie zapala się na liczniku. Nic nie da się zrobić prócz włączenia nawiewu. Drugi problem powstał chwile potem gdy go zgasiłem - nie mogę wyjąć kluczyka ze stacyjki Crying or Very sad wychodzi tylko do połowy i tyle. Co to mogło się zepsuć tak z dnia na dzień (w sobotę normalnie auto odpaliło). Z góry dziękuję za każdą informację

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Prezes 
Mod Team

Auto: L II Ph II
Silnik: 2,0 dCi
Wysłany: 2010-04-28, 06:57   

Widać coś w stacyjce padło skoro się zablokowało i nie można wyjąć kluczyka.
Może to też jest powodem, że nie styka i nie ma zasilania i zapłonu.

Odpowiedz do tematu