FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin 16.02.2008
Autor Wiadomość
Krzychu 
Administrator


Auto: Megane
Silnik: 1.9 dTi
Wiek: 35
Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 422
Skąd: Koło
Wysłany: 2008-02-16, 14:36   Regulamin 16.02.2008

POSTANOWIENIA WSTĘPNE:
1. Na forum o samochodach marki Renault wszelkich typów (http://www.renaultforum.pl), później zwane "forum", na którym się aktualnie znajdujesz, obowiązuje poniższy regulamin.
2. Nad porządkiem na forum czuwają członkowie grup >>ModTeam, później zwanej administracją.
3. Jeśli w regulaminie znajdują się odnośniki (linki) to są poprzedzone znakiem ">>".

REGULAMIN FORUM:
1. Każdy użytkownik korzystający z forum powinien przestrzegać zasad >>netykiety oraz zasad kultury osobistej.
2. Każdy użytkownik korzystający z forum ma prawo do zachowania prywatności swoich danych osobowych i tożsamości, swojej godności osobistej i dobrego imienia oraz swobodnego wyrażania myśli ograniczonego tylko przez punkty niniejszego regulaminu.
3. Zabrania się obrażania, wyzywania, bezpodstawnego osądzania oraz wszelkich działań na szkodę innych użytkowników forum, a także umieszczania treści ogólnie uznanych za obraźliwe, niestosowne, pornograficzne.
4. Mając sugestie na temat działania forum, dokonania jakichś zmian, zażalenia, uprasza się o kontakt z członkami administracji bądź przez odpowiedni >>dział forum.
5. W podpisach, postach i tematach zabrania się używania czcionki czerwonej - zarezerwowana dla członków administracji. Zabrania się również pisania całych wypowiedzi KAPITALIKAMI (czyli "z shift'em" lub "z capslock'iem"), gdyż jest to uważane za krzyk, ani czcionką pogrubioną. Nie jest to dobrze odbierane przez innych użytkowników, a zwłaszcza administrację.
6. Przed założeniem nowego tematu, uprasza się o skorzystanie z opcji >>szukaj w celu upewnienia się, że takiego tematu jeszcze nie ma i czy nie ma już udzielonej konkretnej odpowiedzi rozwiązującej problem, bądź opisany już problem znacząco się różni się od własnego co wymaga założenia nowego tematu.
7. Użytkowników uprasza się o umieszczanie swoich tematów w odpowiednich działach i wpisywanie w tytule tematu rzeczowej, zwięzłej informacji, o której mowa w treści. Ogólne tytuły w stylu "problem...", "pomocy!", itp. są błędne.
8. Pisząc odpowiedź, jeśli ta znajdowałaby się pod własną, wcześniejszą wypowiedzią, użytkownik winien użyć opcji "Edytuj" i dopisać nową treść, zamiast pisania nowego postu.
9. Pisząc odpowiedź zabrania się cytowania w całości treści postu, na który się bezpośrednio odpowiada.
Jednocześnie możliwe jest jednak cytowanie jednego lub wielu fragmentów, poprzedzającego postu, lub całości treści, podzielonej na fragmenty, gdzie pod każdym fragmentem user winien zamieścić stosowny komentarz / odpowiedź.
10. Pisząc odpowiedzi uprasza się o trzymanie się tematu wątku. Posty w znaczny sposób odbiegający od tematu wątku będą usuwane przez administrację.
11. Jeśli w danym temacie ktoś napisze odpowiedź, która zaczyna zupełnie nowy temat, post zostanie skasowany lub przeniesiony, wraz z odpowiedziami, do nowego tematu w odpowiednim dziale.
12. Zabrania się multipostowania, czyli zakładania kilku tematów o tej samej treści w różnych miejscach forum oraz zaczynania nowego wątku o temacie nie odbiegającym od wątku wcześniej prowadzonego. Mulitiposty zostaną skasowane, bliskie sobie tematy, scalone.
13. Tematy lub posty o charakterze wyłącznie reklamowym, dodane bez wcześniejszego porozumienia z administratorem będą niezwłocznie usuwane.
14. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian, usuwania, cenzurowania oraz scalania postów użytkowników w przypadku naruszenia regulaminu, bądź wprowadzania drobnych poprawek technicznych (np. poprawienie tagów phpbb).
15. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian, usuwania, cięcia, przenoszenia, blokowania, przypinania tematów w przypadku naruszenia regulaminu forum.
16. Użytkownik naruszający regulamin forum, może zostać poddany karze od upomnienia słownego (pisemnego), przez przyznanie ostrzeżenia punktowego, aż do wydalenia z forum włącznie. Kary ustanawiane są przez administrację według jej uznania. Od decyzji można się odwołać, kontaktując się z jednym z członków administracji.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
1. Członek administracji ma zawsze rację.
2. Jeśli użytkownik twierdzi inaczej, patrz punkt 1.
3. Jeśli nadal twierdzi inaczej, patrz punkt 4. regulaminu forum.
4. Forum Renault Megane i jego administracja, nie ponosi odpowiedzialności za żadne uszkodzenia mienia użytkowników forum oraz ich bliskich i znajomych, wynikające z zastosowania się do rad, pomysłów, itp. znajdujących się na stronach forum. Forum jest miejscem zamieszczania informacji i wymiany pomysłów. Ani forum, ani jego administracja nie może za to być pociągnięta do jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje czyny i dokonania.
5. RenaultForum.pl i jego administracja, nie ponosi odpowiedzialności za treść postów, tematów oraz wiadomości prywatnych w ramach forum, jednak osoby naruszające punkty regulaminu mogą zostać ukarane według zasad opisanych w powyższym regulaminie.

Gorąco zapraszamy również do odwiedzenia strony >>PIKUR'a (Polskiego Internetowego Klubu Użytkowników Renault) i wstąpienia na >>listę dyskusyjną oraz przeglądnięcia jej >>archiwum, gdzie można też znaleźć wiele przydatnych informacji na wiele tematów.

Każdy użytkownik, który nie zgadza się z powyższym regulaminem nie może korzystać z forum.

W oparciu o regulamin Forum Renault Megane.
 
     
REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Hosting dla forum zapewnia: Zapleczowo.pl

Strony internetowe Poznań | Mechatronika - portal branżowy| Mapa strony

Forum renaultforum.pl nie jest formalnie powiązane z koncernem Renault. Znaki towarowe wykorzystane w treściach forum należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w charakterze informacyjnym. renaultforum.pl zrzesza użytkowników samochodów marki Renault.