FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to forum jest następcą "http://megane.com.pl/"
Autor Wiadomość
Krzys 

Auto: Scenik
Silnik: 1,9
Wysłany: 2008-03-12, 09:52   Czy to forum jest następcą "http://megane.com.pl/"

Jeżeli tak, to czy będą przeniesione posty ze starego forum?

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Prezes 
Mod Team

Auto: L II Ph II
Silnik: 2,0 dCi
Wysłany: 2008-03-12, 11:23   

Nie to nie jest następcą tamtego forum :!:

gojgien 

Auto: SCENIC II Ph II '07
Silnik: 1,5 dCi K9K-732 106KM + TL4
Wysłany: 2008-03-21, 16:11   

Dokładnie tak jak pisze Prezes, to forum jest po to by wprowadzać zamieszanie w tematyce Renault. Zaglądają tu w zasadzie użytkownicy Meganek i w co drugim poście są odsyłani na megane.com.pl Sam się zastanawiałem zkąd znam tekst posta czytanego na megane.com, już wiem, czytałem go na tym forum. Tu odpowiedzi oczywiście nie było ale był link przekierowujący. Po co ta cała zabawa w szukanie informacji. Wątpię by to forum przerosło PIKURA, bądź fora danego modelu RENAULTA. Rozumiałbym takie posunięcie gdyby chodziło o konkurencję ale Administrator jest ten sam. Robić konkurencje samemu sobie :?: Gratuluję pomysłu. Wiem tylko jedno, rozdrabnianie się na kilka projektów niczemu dobremu nie służy, To forum ma nikłe szanse rozwoju, a tamto podupadnie bez dostatecznej kontroli. (Już zresztą widać gołym okiem bardzo niezdrową atmosferę jaka tam zagościła)
Pozdrawiam Administrację i życzę by zajączek w swoim koszyczku przyniósł nowe ciekawe pomysły. (może to właśnie ja się mylę, może jest potrzebne to forum do zamieszczanie płatnych reklam :?: ) WESOŁYCH ŚWIĄT :!:

CAPOMAN 

Auto: Renault
Silnik: Scenic
Wysłany: 2008-03-21, 22:26   

GOJGIEN- zgadzam się z tobą w zupełności.....i nie dlatego, że trzymam stronę ślązaków :mrgreen: ale jest wiele racji w tym co piszesz....niby jest nowe forum..ludzie piszą posty, zadają pytania po czym są kierowani na inne. To nie jest zbyt zachęcające, zresztą to że na forum megane jest taki sam temat albo podobny nie oznacza, że wszystko zostało już w nim wyczerpane i interesant dowie się wszystkiego. Uważam, że to forum powinno żyć swoim życiem...skoro się powtarzają tematy...niech tak będzie- może nowi członkowie napiszą coś ciekawego. Nie łączmy jednego z drugim.

gojgien 

Auto: SCENIC II Ph II '07
Silnik: 1,5 dCi K9K-732 106KM + TL4
Wysłany: 2008-03-21, 22:52   

CAPOMAN napisał/a:
Uważam, że to forum powinno żyć swoim życiem.

No i żyje. Jest drogowskazem do megane.com.pl

CAPOMAN 

Auto: Renault
Silnik: Scenic
Wysłany: 2008-03-21, 23:05   

nie wiem już sam....wszak ja jestem tylko CAPOPIONKIEM hihihi :lol: i nic tu nie mam do gadania....ale jestem pełen podziwu że ktoś i to z ZIELONYM :!: nickiem z forum megane...wyraził swoje zdanie....

Krzychu 
Administrator

Auto: Megane
Silnik: 1.9 dTi
Wysłany: 2008-03-22, 08:52   

gojgien, ciekawa wypowiedź :-) Ale nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, że to forum ma być konkurencją dla megane.com.pl ?
Odnośnie reklam, to forum nie jest dobrym miejscem.

Capoman, piszesz tak jakbym jakiś terror wprowadzał ...

Pożyjemy zobaczymy :-)

damiu
Gość
Wysłany: 2008-09-13, 09:46   

kupiłem meganke 1.9 dci z 2001 r czy ktos wie jaka ma moc w dowodzie jest 59kw/80km a podobno te silniki mają od 100km do 130km

Tomik 
Mod Team

Auto: GRAND SCENIC II ph I /SAXO II/Suzuki Burgman
Silnik: 1,9 dci / 1.1 i / 400
Wysłany: 2008-09-16, 14:54   

To pewnie masz 1,5 dci. Ale to nie dział na takie pytania :->

Vargas 

Auto: Renault Magane
Silnik: 1.6 8v
Wysłany: 2010-05-30, 22:10   

Ogólnie jestem tu nowy i pewnie już tu nie powrócę gdyż przeszukuję te forum i co chwile widzę odp. na jakie kolwiek problemy aby udać się na megane.com . Jest to bardzo śmieszna sytuacja i wpip roboty.

Odpowiedz do tematu