FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl, www.renaultforum.pl, www.mechatronika.eu, www.ruzam.pl, Reklama: Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
szukam jakiegos dobrego mechanika/warsztatu we Wroclawiu
Autor Wiadomość
maciejb84 

Auto: Renault Clio
Silnik: 1.9D
Wysłany: 2010-10-31, 23:12   szukam jakiegos dobrego mechanika/warsztatu we Wroclawiu

tak jak w temacie. polecilby ktos cos?

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

radon 

Auto: Renault Laguna II
Silnik: 2.2 dci 16V 150KM G9T
Wysłany: 2011-02-07, 21:27   

Witam! Podepnę się do tematu. Szukam warsztatu w Jeleniej Górze lub okolicach w którym Renault Laguna II im nie straszna. Wymiana rozrządu.

kolorowy88 

Auto: Clio RS
Silnik: 2.0 16v
Wysłany: 2013-05-13, 13:43   ....

Jeśli chodzi o Wrocław to z czystym sumieniem mogę polecić Zulu Garaż przy ulicy Sosnowieckiej. Całkiem dobrze tam ogarniają renówki. Miałem ostatnio okazję całkiem przypadkiem korzystać z ich usług i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. szok

Garry 

Auto: R. Laguna
Silnik: 1.8
Wysłany: 2014-09-23, 16:27   

Kolega z Wrocka tez sobie chwali ten Zulu. Zna osobiście Pawła, właściciela i podobno bardzo dobrze zorientowany mechanik. Także podejrzewam że warsztat godny polecenia i można walić w ciemno.

Alferono 

Auto: bmw x6
Silnik: 3.0
Wysłany: 2015-09-03, 12:01   

Nie wiem czy znasz ten warsztat http://jhlserwis.pl/ Mniemam, że chodzi Ci o mechanika do swojego renault? No to ten mechanik będzie ok, bo właśnie zajmuje się takimi autami.

areczekmaniak 

Auto: renault megane
Silnik: 1.6
Wysłany: 2015-12-03, 09:24   

Alferono napisał/a:
Nie wiem czy znasz ten warsztat http://jhlserwis.pl/ Mniemam, że chodzi Ci o mechanika do swojego renault? No to ten mechanik będzie ok, bo właśnie zajmuje się takimi autami.

też byłem parę razy u nich i nie mogę narzekać. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Ostatnio szukałem trochę w necie informacji o naszych warsztatach i natknąłem się na taką stronkę-zebrane są wszystkie warsztaty w jednym miejscu
http://www.moto-uslugi.co...ranking-wroclaw

Odpowiedz do tematu