FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
radio fabryczne i opcje polepszenia jakosci dzwięku..
Autor Wiadomość
misza 

Auto: Master
Silnik: 2.8 dTi
Wysłany: 2014-04-02, 11:32   radio fabryczne i opcje polepszenia jakosci dzwięku..

witam!
witam przede wszystkim bo dział witania zamkniety a to mój pierwszy tutaj post.

Miałem w masterze radio tuner list 22dc278 na cd i nie dało się go słuchac. jak wyczytałem o mocy 4x15. zmieniłem je na identycznie wyglądające tyle ze cabasse (dokładnie to 22dc279).
jakosc dzwięku dużo lepsza choć szału nie ma, ale nie tu jest głowny problem. chciałbym miec w radiu wejscie aux na zewnetrzene zródło dzwięku i tu zaczynają się schody bo z tego co do tej pory znalazlem w intrnecie to jest to dosc skomplikowana sprawa w tuner list poniewaz radia nie mozemy przełączyc na tryb aux z panelu.
co innego w radiu update list np 22dc277 takim jak na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=STBhpG_YD2E

i teraz moje pytanie jaką moc ma radio zaprezentowane na filmie? czy spodziewac się po nim dzwięku jak w moim starym 22dc278?? czy radio update list występowało w wersji cabasse tak jak tuner list? jak przeglądam allegro to nie widze..

jakie jeszcze są opcje na dość dobrze grające, fabryczne radio z wejsciem aux??

wiem ze moge jeszcze podłączyc emulator zmieniarki w tuner list ale znalazłem taki za 300 zl wiec cena dyskwalifikuje tą opcję..

jakies pomysły??

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Odpowiedz do tematu