FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja opinia (Twingo II)
Autor Wiadomość
porferalfa 

Auto: Renault Twingo N
Silnik: 1.2 75KM
Wysłany: 2010-08-06, 22:09   Moja opinia (Twingo II)

witam wszystkich serdecznie.
chcialem sie dzis podzielic wrazeniami jakie wywarlo na mnie nowe Twingo.
jestem studentem, codziennie robie 60-80 km. za taka cene nie oczekiwalem wiele. 75KM silnik 1.2 daje rade ale dla bezpieczenstwa (wyprzedzanie, szybkie ruszenie) lepszy bylby 100KM. w aucie jadac 120 km/h mozna swobodnie rozmawiac bez podnoszenia glosu. z tego co widzialem to wszyscy uzytkownicy mowia ze jest glosny. mozna spokojnie sluchac radia bez zadnego problemu.
posiadam wersje RIPCURL. zderzak przedni sportowy, kolor niebieski. auto idealne dla mlodego czlowieka ktory zaczyna przygode z 4 kolkami :)
w srodku dobre wyposazenie, klima automatyczna, skorzana kierownica, galka zmiany biegow i reczny, obrotosciomierz, czujnik deszczu i swiatel. wszystko za ok 42 tys.
uwazam ze jest to swietne autko do miasta i moge go polecic. nie oczekujcie zbyt wiele bo to nie audi czy bmw.
warte swojej ceny.
autko pali ok 6 litrow z tym ze nie jezdze zbyt ekonomicznie. do 5 litrow na pewno mozna zejsc.
na zakretach dobrze trzyma choc czuc jak jak lekko przechyla sie. przy mocniejszym dohamowaniu slychac pisk opon ale autko nadal trzyma.
w garazu juz mam sportowy kit sprezyn Eibacha. czeka na zamontowanie. zobaczymy jak bedzie pozniej wygladala jazda.
jesli macie jeszcze jakies pytania piszcie, chetnie odpowiem
gdybym mial go oceniac, dalbym mu 8/10. idealem nie jest, jak wiekszosc samochodow ma cos do zarzucenia ale jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci musze dac 11 :)
pozdrawiam
Marcin

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Odpowiedz do tematu