FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl, www.renaultforum.pl, www.mechatronika.eu, www.ruzam.pl, Reklama: Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Mechanik w Szczecinku
Autor Wiadomość
Banglaj 

Auto: BMW X6
Silnik: 3.0
Wysłany: 2013-12-21, 04:29   Mechanik w Szczecinku

Jak ktoś szuka mechanika w Szczecinku, to polecam warsztat Nemo przy Armii Krajowej. Chłopaki robią cuda i to za śmieszną cenę. Uderza tam również kultura od pracowników, co się rzadko w warsztatach zdarza ;)

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

ninjaX 

Auto: Renault Megane
Silnik: 1,6
Wysłany: 2015-04-09, 10:53   opinia

a z tą kulturą to racja, o byłem i też rzuciło mi się to w uszy. Do tego dobrze traktują kobietki, bo wysłałem raz żonę, choć nie chciała (ale trzeba było) no i w poprzednim zakładzie niezbyt dobrze ją potraktowano. tutaj wszystko z kulturką i oczywiście dobrze wykonana robota. też Polecam Nemo ;-)

cylus80 

Auto: Honda
Silnik: 1,8
Wysłany: 2015-05-22, 15:05   Nemo

Po tej opinii co do traktowania kobiet, co widzę nie pierwszy raz sam z ciekawości wysłałem żonkę i rzeczywiście, gentelmani. Albo tylko oni, albo po prostu kultura się zmienia. Tak czy inaczej polecam, bo nie zapominajmy, że oceniamy też usługę, a tu bez zarzutu.

Kama887 

Auto: Opel
Silnik: Diesel
Wysłany: 2015-09-02, 21:00   

Co to za różnica czy kobieta jedzie czy mężczyzna? Teraz są takie czasy, że kobiety zarabiają więcej od facetów. A co do Nemo na Armii Krajowej to polecam- ale ze względu na fachowość.

cylus80 

Auto: Honda
Silnik: 1,8
Wysłany: 2016-03-04, 10:52   Nemo

po wysłaniu żonki, sam zdecydowałem się sprawdzić po jakimś czasie ten warsztat i naprawdę nie zawiodłem się. Pełna profeska.

alonso 

Auto: Renault
Silnik: 1.8
Wysłany: 2016-06-04, 20:04   

Ja przed sezonem szukalem jakiegos warsztatu z okolic zajmujacego sie klimatyzacja. Udalo mi sie namierzyc poprzez ta strone http://www.feuvert.pl/ofe...odowej-123.html warsztat przy ul. Ku Słońcu 67 . Panowie szybko przeszli do dzialania i jak narazie korzystam z klimy jakis miesiac bezproblemowo. Mam nadzieje, ze pochodzi dlugo :)

Odpowiedz do tematu