FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl, www.renaultforum.pl, www.mechatronika.eu, www.ruzam.pl, Reklama: Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
Master 2.3 2011 dławi się,dusi
Autor Wiadomość
rysiek1945 

Auto: Renault Master
Silnik: 2,3dci
Wysłany: 2016-04-24, 14:46   Master 2.3 2011 dławi się,dusi

Witam wszystkich.Problem dotyczy Mastera 2,3 2011 r.Auto podczas jazdy z jednostajną prędkością przydławia się,dziwnie dusi,wrazenie jest takie jakbym ciągnął za sobą przyczepe,albo jechał z góry z włączonym tempomatem,po dodaniu gazu potrafi szarpnąć i zaczyna przyśpieszać.Samochód użytkuje od kilku miesięcy i do tej pory wszystko było ok,pali rano bez żadnego problemu,nic nie kopci,silnik pracuje równiutko,nie jest to demon prędkości ale da się jechać,i spalanie jest normie czyli około 10l.Mam wrazenie ze problem pojawił się jak temperatura powietrza wzrosła powyżej 12 stopni,jak jest chłodniej(w nocy lub wcześnie rano) to jest lepiej lub całkiem dobrze.(przynajmniej mi się tak wydaje).Poza tym jak ruszam z miejsca z ładunkiem z małą ilością gazu to słychać jakby "grały zawory" lub coś podobnego,tego dzwięku też wcześniej nie słyszałem.Autko ma 260 tyś potwierdzonego przebiegu,dziś podłączyłem kompa-zero błędów.Nowa przepływka,wszystkie filtry,zauważyłem też duże pęcherze powietrza wraz z paliwem na odcinku filtr-pompa CR i nie mogę się z tym uporać w żaden sposób.Najlepsze jest to,że jak na dworzu jest max 10 stopni to autko śmiga elegancko,żadnych szarpnięć czy przerywań,wtryski pracują cichutko czyli tak jak powinno być,a jak tylko robi się cieplej to zaczyna się robić kino

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Odpowiedz do tematu