FAQ     Szukaj    Użytkownicy    Grupy   Statystyki     Rejestracja    Zaloguj     Album     Download
Nasze strony www: megane.com.pl Reklama: Oryginalne części do Renault w iParts.pl

Kontakt z administracją

Poprzedni temat «» Następny temat
ASO Rzeszów
Autor Wiadomość
Dyluś 

Auto: Thalia
Silnik: 1.2 16V 75KM
Wysłany: 2012-03-29, 20:34   ASO Rzeszów

Jako że zakupiłem nowy samochód to też zdecydowałem się go serwisować w ASO, a że do Rzeszowa mam najbliżej to też o tym serwisie mogę się wypowiedzieć, niestety niezbyt pozytywnie :cry:
A więc po pół roku zauważyłem że mam pękniętą tapicerkę na podłodze dokładnie na wysokości gdzie kończy się dywanik gumowy i zaczyna się nadkole. A że byłem wtedy na Śląsku to podjechałem do kolegi który pracuje w tamtejszym ASO i powiedział mi że powinni to wymienić bez problemu , ale lepiej żebym to zrobił w RZ bo auto będzie musiało postać na decyzję od Renault Polska, ale nie powinno być problemu bo w Świętochłowicach już parę wykładzin wymienili na gwarancji..... No i też tak zrobiłem jak wruciłem do Rzeszowa to podjechałem do ASO i zaczeły się problemy, bo ich pracownik stwierdził że tą dziurkę zrobuła żona szpilką- rozdarcie długości 10 cm. No to poprosiłem o decyzję z Reno Polska, to musiałem im łopatologicznie tłumaczyć jak mają to zrobić, że trzeba parę zdjęć, dobry opis i po kłopocie.Nigdy nie dostałem do ręki żadnego pisma z ich korespondencji i odpowiedz podobno była negatywna.
Przełącznik kierunków wymienili bez gadania.
Po pojawieniu się pęknięć lakieru na dachu ( http://www.renaultforum.p...alej-vt1032.htm ) nie dość że nie naprawili do końca to jeszcze usłyszałem od pracownika wydającego samochód ironiczne pytanie- cyt: "czy panu to przeszkadza?"
Po pewnym czasie zauważyłem że kierownica i gałka zmiany biegów zostały pomalowane gratis i przetarte pewnie rozpuszczalnikiem- efekt taki że kierownica wygląda jak by auto miało przelatane 100.000km, a nie 20-parę.Po 2 latach pojechałem na przegląd serwisowy- wymiana oleju, filtra itd., Niestety tego itd. chyba nie zrobili bo dokładnie po 2 miesiącach zauważyłem że auto lata po drodze.... pojawił się luz na kierownicy- efekt wywalonay drążek kierowniczy( nie końcówka!!! ) Autem w tym okresie jeździła żona i niestety nie mogłem tego zuważyć wcześniej- a na przeglądzie napewno powinno to wyjść- nie wyszło
Niedawno miałem malutką stłuczkę- dosłownie gostek przywalił mi lekko w zderzak tylni w prawy róg- zostało kilka rysek. Auto trafiło do serwisu i pomalowali je bardzo szybko- dostałem nowy zderzak i byłem happy, ale następ,newgo dnia jak zerknąłem pod auto, to zauważyłem pęknięcie łączenia blachy, które na pewno było widać po demontażu / montażu zderzaka.Dodam jeszcze że p[rzez cały okres gwarancji oklejali mi słupki na drzwiach i dopiero za czwartym razem, po konsultacji z Reno Polska zrobili to jak "bozia przykazała" i do dzisiaj już się nie odkleja.
Niestety serwis jest do bani i nikomu nie życzę takich wspomnień.
Mam tylko nadzieję że moja Thalia będzie bardzo bezawaryjna.

REKLAMA

Przebieg (odsłon): miliony
Silnik: google
Auto: Chrysler
Status: Online

Odpowiedz do tematu